Chcesz otworzyć własną firmę w oparciu o metodę HS


A może spodobał Ci się któryś z produktów i chciałabyś przejść kurs i wprowadzić go do swojej oferty?

Pomyśleliśmy również o Tobie..
Poniżej znajdziesz możliwości biznesowe, którymi chcemy się z Tobą podzielić

Lubisz pomagać ludziom i wiesz jak wielka MOC tkwi w pracy grupowej. Pasjonuje Cię racjonalne dbanie o siebie i bardzo lubisz social media. Albo po prostu masz ochote schudnąć a nie chcesz tego robić w samotności:) Masz ochotę wykorzystać swoją pozytywną energię i podzielić się nią z innym, jednocześnie zarabiając. Cenisz Partnerstwo i najwyższą jakość usług, jesteś empatyczna a jednocześnie konsekwentna i motywująca- ta licencja jest dla Ciebie. Poznasz sposób na prowadzenie Grupowego programu redukcji wagi on-line w oparciu o metodę Hedonistic Slimming. Nauczysz się jak budować przez Social media swoja bazę odbiorców. Poznasz tajniki systemu wartościowych postów, ktory opracowaliśmy w minionym roku, wybierając najbardziej skuteczne działania. Uzyskasz dostęp do regularnych co tygodniowych menu- wiec możesz zacząć się z nami odchudzać i jednocześnie zagrzewać do tego inne kobiety plus uzyskiwać z tego zarobek. Łączysz przyjemne z pożytecznym. Promując na szeroką skalę najprzyjemniejsza metodę odchudzania na Świecie!

Chcesz prowadzić własny gabinet ze skutecznym odchudzaniem? Chcesz mieć możliwość mentoringu z ekspertem-praktykom? Chcesz działać skutecznie i nie tracić czasu na metodę prób i błędów- ten system licencji jest dla Ciebie. Za sukcesy w moim Pierwszym gabinecie po 2 latach działania otrzymałam prestiżową nagrodę Businesswoman roku w kategorii Najlepszy Instytut Odchudzania i Modelowania Sylwetki. Po tym sukcesie opracowałam system licencji i w ciągu 6 m-cy powstały kolejne gabinety. To spowodowało, że w kolejnym plebiscycie otrzymałam drugą prestiżową nagrodę Businesswoman roku w kategorii Najlepszy System Licencji dla kobiet! Po kolejnych kilku miesiącach zostało mi przyznane wyróżnienie Lwica Biznesu za wspieranie przedsiębiorczości wśród Kobiet. Od 2 lat tworzę markę on-line, ponieważ spełniam marzenie i zostałam mamą. Dzielę się z Tobą wszystkimi sprawdzonymi sposobami na sukces w gabinecie by miec klientki i by zarabiać tyle ile tylko zapragniesz. Chcesz wiedzieć więcej? zapraszam do kontaktu.

Jesteś na nowej drodze życia, skończyłaś studia lub wracasz po macierzyńskim urlopie a może rzuciłaś korpo i chcesz prowadzić własny biznes online oparty o trwałe fundamenty, sprawdzone i skuteczne Know show, posiadający jasna i o potwierdzonej skuteczności ofertę. Chcesz pomagać innym ludziom, zmieniać ich życie na lepsze. Cenisz współpracę z doświadczonym mentorem-praktyki. Chcesz wnosić wartość do życia swego i swoich Klientów. Licencja i kurs na Hedonistic Diet Coacha jest stworzona z myślą o Tobie. Umów się na rozmowę z Autorką nurtu Hedonistic Diet Coach i sprawdź czy masz szansę zostać Hedonistic Diet Coachem.

Jesteś doradcą żywieniowym, dietetykiem, psychodietetykiem lub diet coachem. Pomagasz ludziom stoczyć walkę ze zbednymi kilogramami. Chcesz jeszcze bardziej dopasowywać sposób i metodykę pracy do konkretnej osoby. Zapisz się na kurs z Unikalnych Archetypów Odchudzania i wykup licencję na test o tej tematyce. To przełomowe narzędzie pracy, które już podczas pierwszej sesji z Klientką pokaże zarówno Tobie jak i jej, jej mocne strony, które możesz wykorzystać by pomóc jej osiągnąć sukces w odchudzaniu a także te osłabiacze, które aktywują się gdy działamy wbrew potrzebom danego Archetypy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

Jesteś doradcą żywieniowym, dietetykiem, psychodietetykiem lub diet coachem. Pomagasz ludziom stoczyć walkę ze zbednymi kilogramami. Chcesz jeszcze bardziej dopasowywać sposób i metodykę pracy do konkretnej osoby. Zapisz się na kurs z Unikalnych Archetypów Odchudzania i wykup licencję na test o tej tematyce. To przełomowe narzędzie pracy, które już podczas pierwszej sesji z Klientką pokaże zarówno Tobie jak i jej, jej mocne strony, które możesz wykorzystać by pomóc jej osiągnąć sukces w odchudzaniu a także te osłabiacze, które aktywują się gdy działamy wbrew potrzebom danego Archetypy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu

Wyróżnienia biznesowe: W 2015 r Tytuł Businesswoman roku w kategorii Najlepszy Instytut Odchudzania i Modelowania Sylwetki. W 2016 r kolejny tytuł Businesswoman roku w kategorii Najlepszy System Licencji dla kobiet. W 2016 r nagroda za osiagniecia biznesowe Lwica Biznesu.

" Uczę jak prowadzić własny biznes online i stacjonarny ale tak by to on służył Tobie a nie Ty jemu" A.J.Spunda


  • Zadowolenie Klientów z przebiegu współpracy i efektów 99%

Kim jest Aleksandra J.Spunda

Aleksandra to zodiakalna lwica. Kieruje się w życiu swoimi wartościami: Rodzina, Miłość, Wolność, Niezależność, Piękno, Zdrowie i Sukces. Wg testów na talenty Instytutu Gallupa jest Kreatorem, Motywatorem i Stymulatorem do działania. Wg testów osobowości to Dyrektor i Wizjoner. Gdy prześledzimy jej dotychczasową działalność i sukcesy , zgadzamy się z tym w 100%. Na codzień jest kochającą mamą, swej wymarzonej Córeczki Anastazji. Mimo mnogości sukcesów zdecyzdowała się na sprzedaż gabinetów stacjonarnych by móc BYĆ mamą a nie tylko się mamą nazywać. Wtedy doceniła moc internetu i postawila na wolność związana z działaniami on-line, które mają niczym nieograniczone możliwości.

Wyształcenie, kursy, szkolenia, certyfikaty

Jest mgr Doradztwa personalnego, doradcą żywieniowym, diet coachem, psychodietetykiem a także specjalistką ds modelowania sylwetki terapią manualną oraz medycyna estetyczną, stylistyką i wizażystką. Czyli w skrócie, zna się na kompleksowej przemianie kobiety zaczynając od psychiki, żywienia aż po stylizacje i makijaż. W życiu zawodowym postawiła na Odchudzanie w Przyjemny sposób i opracowała najprzyjemniejszą metodę odchudzania na świecie Hedonistic Slimming. Napisała też książkę na temat metody. Prowadząc biznes szkoli się u takich autorytetów rozwoju osobistego i biznesowego jak: Brian Tracy (certyfikat z Psychologii Osiągnięć oraz Diamenty Sprzedaży), T.Harv Eker , Tony Robbins, John Maxwell, Jack Canfield, Steven R.Covey, dr Mateusz Grzesiak ( certyfikat Sprzedaż PL, czyli jak kupują Polacy), Kamila Rowińska ( Kobieta niezależna) , prof. Rafał Ohme. Kazdego roku inwestuje w swój rozwój , ponieważ wychodzi z założenia, że wszystko biegnie na przód więc jeśli staniemy w swoim rozwoju, to jest to równoznaczne z cofaniem się .